Sklep Zoologiczny KarmaCiro.pl

Sklep

WSPÓŁPRACA B2B

Kupuj nasze produkty w ilościach hurtowych.

Interesują Cię ilości hurtowe naszych produktów? Żaden problem, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki, które będziesz zarabiać i będziesz zadowolony ilością marży jaką możesz sobie nałożyć. Jesteśmy dla Ciebie i gwarantujemy Ci satysfakcje współpracując z nami.

Stworzymy dla Ciebie Twoją markę naszych produktów.

Jesteś zdecydowany, że chcesz posiadać własną markę? Żaden problem, z chęcią podejmiemy się tego i wykonany Twoją markę naszych produktów, aleee…. to nie wszystko! Chciałbyś inny produkt, inna karmę? Piszemy się na to! Wyzwania to dla nas przyjemność. Stworzymy produkt, który chcesz następnie ozdobimy go Twoją marka i gotowe! Wiemy jak ciężko jest wystartować z własną marką i specjalnie dla Was postanowiliśmy, że u nas nie musisz zamawiać tira produktów! Minima logistyczne są naprawdę małe.

Zaopatrz się w nasze produkty w Twoim sklepie.

Jesteś właścicielem sklepu zoologicznego i chcesz poszerzyć swój asortyment? Z miłą chęcią zaopatrzymy Cię w nasze produkty, od suchej karmy po foremki, przysmaki i gryzaki. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, przygotujemy produkty, spakujemy i wyślemy. Pamiętaj, że zamawiając nasze produkty masz pewność, że ceny jak i jakość produktów jest na najwyższym poziomie.

Jaką formę współpracy chcesz podjąć? 🤝

Nasze produkty w ilościach hurtowych.

Przygotujemy ofertę specjalną dla Ciebie. Zadbamy także o odpowiednie zapakowanie wszystkich produktów i bezpieczny transport. Zamówienia hurtowe realizujemy od ręki a DARMOWA dostawa zaczyna się już od palety!

Twoja marka naszych produktów.

Wybierz produkty, które Cię interesują a my zajmiemy się stworzeniem Twojej marki danego produktu. Jako jedyni nie wymagamy minimalnego zamówienia w ilości TIRA! Nie trać czasu. Stwórz swoja markę razem z nami i przekonaj się, że naprawdę warto!

Nowy pomysł na produkt? Robimy to.

Razem możemy zdziałać więcej! Masz pomysł na nowy produkt? Żaden problem, współpracujemy z technologiem, który dokładnie zadba o recepturę zgodną z panującymi normalni na rynku Petfood. Zawsze działamy natychmiastowo.

Nasze produkty w Twoim sklepie?

Chciałbyś zacząć sprzedawać nasze produktu u siebie w sklepie? Żaden problem, zadbany o logistykę, pakowanie i przygotowanie dla Ciebie oferty. Nie musisz się martwić o dodatkowe koszta lub „stracony” czas. Zadbany o Twój sklep.

Rozpocznij współpracę i zacznij zarabiać razem z nami! 🤝

Razem z nami stworzysz swoją własną markę. Na każdym etapie zadbamy o Ciebie w kluczowych kwestiach. Pamiętaj, że dopasujemy rozwiązanie do Ciebie.